HABERLER

KENT KONSEYİ AİLESİ YIL SONU ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

02.01.2018


Eskişehir Kent Konseyi, başarılı geçen bir yılın ardından gönüllüleri ile birlikte geleneksel yıl sonu etkinliğinde buluştu. 
Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da düzenlenen etkinliğe Eskişehir Kent Konseyi üyelerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Genel Sekreter Yardımcısı Oğuzhan Özen ve şehrimizin kurum ve kuruluşlarından temsilciler katıldı.
Etkinlikte konuşma yapan Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, tüm gönüllüler ile birlikte bu yıl da başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi. Yeni yılın şehrimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve güzelliklerle geçmesini temenni ettiklerini belirten Akçasoy “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımıza, tüm kamu kuruluşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza bizlere verdikleri destekler için teşekkür ediyorum. Siz değerli kent konseyi ailemizi oluşturan gönüllülerimiz ile birlikte başarılarla dolu bir yıl dileğiyle, hepinizin yeni yılınızı kutluyorum.”dedi. 
“KENTİN ASKERLERİSİNİZ”
Daha sonra konuşan Başkan Büyükerşen ise Eskişehir Kent Konseyi’nin kazandığı değer ile çok başarılı çalışmalara imza attığını vurgulayarak “Ben sizlere Kent Konseyimizin kadınlı erkekli kent askerleri diyorum. Eskişehir’i bozmak isteyenlere karşı mücadele ediyorsunuz. Benim nazarımda sizler gerçekten şehrini düşünen, bu şehir için daima en iyiyi, en güzeli isteyen ve bu şehir için yanlış olan ne varsa acımasızca eleştirenlersiniz. Kaç kişi olursanız olun bu şehirde çok büyük bir güçsünüz ve olmaya devam edeceksiniz.”dedi. 
Konuşmaların ardından Başkan Akçasoy Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelerine ve Çalışma Grubu Başkanlarına plaket takdim ederek, onların nezdinde tüm gönüllülere teşekkür etti. Kent Konseyi Türk Sanat Çalışma Grubu Korosunun şarkılarıyla devam eden gecede, konuklar keyifli bir akşam geçirdiler.

PAYLAŞ