HABERLER

ANKARA’DA DEMOKRATİK KATILIMI ANLATTILAR

05.02.2018

 

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu, Ankara-Çankaya Kent Konseyi bünyesinde kurulan Çayyolu Semt Meclisi’nin düzenlediği “Dinle-Anla-Düşün-Söyle Sohbetleri”nin konuşmacı olarak davetlisi oldular.

Ahmet Taner Kışlalı, Alacaatlı, Çayyolu, Dodurga, Konutkent, Koru, Mutlukent, Ümit, Yaşamkent Mahalle Meclislerinin oluşturduğu Çayyolu Semt Meclisi Başkanı Mehmet Peker interaktif söyleşilerde buluşmaya devam ettiklerini ifade ederek “Bu söyleşiler ile birbirimizi tanıyor ve tecrübelerimizden faydalanıyoruz. Bu akşam Eskişehir Kent Konseyi’nin başarılı çalışmalarını yürüten değerli başkanı ve genel sekreterini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.”dedi.
Söyleşiye katılan Ankara Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Cemal Taluğ, daha yaşanabilir bir toplum için ortak ihtiyaçları konuşmak ve olası çözüm süreçlerini paylaşmak üzere üretim yapmak için kent konseylerinin önemine değinerek “Eskişehir Kent Konseyi’ni yakından takip ediyorum. Tüm bu görevleri hassasiyetle yerine getirdiği için Eskişehir Kent Konseyi’ni tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. ”diye konuştu.

PAYLAŞ