HABERLER

KENT KONSEYİ’NDEN GENÇ SPORCULARA DESTEK SÜRÜYOR

06.09.2018


Eskişehir Kent Konseyi, genç sporculara destek olmaya devam ediyor. Sütlüce Spor Kulübü’nün alt yapı oyuncuları ile bir araya gelinen etkinlikte, turnuvaları başarı ile tamamlayarak kupayı kaldıran miniklere kutlama etkinliği düzenlendi.

Kentpark’ta düzenlenen etkinlikte bir araya gelen minik sporcular hep birlikte keyifli vakit geçirdiler. Etkinlikte konuşan Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu, amatör spor kulüplerinin mahallelerinde kahraman olduğunu söyleyerek “Spor faaliyetleri gençlerimizi uyuşturucudan, kötü alışkanlıklardan kurtarır. Günümüzde çocukların teknolojiye olan ilgisi, onları hareketsiz ve sağlıksız bir yaşam tarzına itiyor. Eskişehir Kent Konseyi olarak sporun çocuklarımıza emek, dayanışma, güven, strateji, disiplin ve planlama gibi önemli unsurlarını öğretmenin en önemli yolu olduğu düşüncesi ile çalışmalar yapıyoruz.”dedi.
Sütlüce Mahalle Meclisi Başkanı Ömer Lütfü Şanlı ise mahalle meclisi olarak spora ve sporcuya desteği çok önemsediklerini dile getirerek “ Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren takımlarımız içerisinde alt yapıya da büyük önem veriyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için sportif faaliyetlerin mahallemizde yoğun bir şekilde yapılması gerekiyor. Bu konuda önemli destekler veren Eskişehir Kent Ko

PAYLAŞ